Baza najlepszych firm w Polsce - wszystkie w jednym miejscu

Dom Energooszczędny Andrzej Mastalerz


Morsztyna 10

42-209 Częstochowa

Numer telefonu: +48 34 307 07 77

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Styropian frezowany


Krótki opis firmy Styropian frezowany

Standardowe, gładkie płyty styropianowe można połączyć ze sobą jedynie za pomocą pianki poliuretanowej, ponieważ dociska się je krawędziami i później uzupełnia szczeliny. To dość proste rozwiązanie, choć konieczne jest zużycie dużej liczby pianki.

Czy istnieje inny wybór? Tak – jest nim styropian frezowany. Frez ma niewątpliwą zaletę, gdyż minimalizuje ryzyko występowania mostków ciepła, na których oczywiście nikomu nie zależy. Niewielkie nacięcia wymagają niewielkiej dopłaty, ale zdecydowanie warto, bo montowanie „na zakładkę” po prostu gwarantuje lepszą izolację. Jednakże nie można zapominać o precyzji łączenia poszczególnych płyt styropianowych. Jeśli grubość płyt nie przekracza 15 centymetrów, warto się zastanowić właśnie nad tym rozwiązaniem.

Płyty styropianowe, siatki i wszystkie niezbędne do termoizolacji elementy można znaleźć w znakomicie zaopatrzonym sklepie internetowym domenergooszczedny.eu. Sam adres wskazuje, z jakim asortymentem ma się do czynienia. Korzystny stosunek jakości do ceny jest potwierdzeniem, gdzie warto kupować styropian i inne produkty cenionych marek.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy niedaleko

Geisha Erotic Shop


Szeroka 18, Żory

Zobacz >

KRM-TRADE


Wandy 16B, Katowice

Zobacz >

GREENHOUSE SERVICE S.C.


Kasztanowa 12, Lubliniec

Zobacz >