Baza najlepszych firm w Polsce - wszystkie w jednym miejscu

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz


Konarskiego 12

44-274 Rybnik

Numer telefonu: 32 494 32 69

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Tłumacz niemiecki techniczny


Krótki opis firmy Tłumacz niemiecki techniczny

Działalność centrum językowego, które przedstawia się na stronie spectlumacz.pl, to świadczone przez profesjonalną i doświadczoną kadrę usługi w zakresie szeroko rozumianej translacji. Pracownicy podejmują się różnego rodzaju tłumaczeń, w tym również pism urzędowych, dokumentów medycznych oraz sądowych. Są w stanie także wiernie oddać treść standardowych, pełnych potocznych idiomów listów czy pozycji z literatury.

Kadra centrum wspiera też przedstawicieli branż takich jak automatyka, robotyka czy technologie. Niejeden zatrudniony tłumacz może zmienić oryginalny niemiecki, techniczny tekst (także przedstawiony w innych nowożytnych językach) na treść doskonale zrozumiałą dla osób mówiących po polsku, z zachowaniem specjalistycznych zwrotów i terminologii.

Oferta jest także atrakcyjna cenowo. Realizator zadbał, by przedstawiony kosztorys nie stanowił znacznego obciążenia domowego lub firmowego budżetu, a klient był zadowolony z tempa wykonania translacji oraz jakości przedłożonego mu przekładu. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy niedaleko

WindBal


Wałowa 39, Tychy

Zobacz >

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

Zobacz >