Baza najlepszych firm w Polsce - wszystkie w jednym miejscu

Firma Wielobranżowa Ściskpol


Miłostowska 26

64-420 Kwilcz

Numer telefonu: +48 (61) 29 15 063

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Firma Wielobranżowa Ściskpol • Giętarka do rur


Krótki opis firmy Firma Wielobranżowa Ściskpol • Giętarka do rur

Na stronie internetowej sciskpol.pl została przedstawiona oferta producenta specjalizującego się w tworzeniu wysokiej klasy narzędzi, które można wykorzystać w różnych gałęziach gospodarki. Asortyment jest rozbudowany i różnorodny, zawiera fazowarki, prasy hydrauliczne, imadła ślusarskie, nożyce dźwigniowe oraz wiele innych narzędzi ręcznych i części zamiennych.

Nowoczesna giętarka do rur to uniwersalne urządzenie, które można wykorzystać do produkcji seryjnej oraz pojedynczych zadań. Napędy osi są zasilane silnikami hydraulicznymi, co zwiększa efektywność maszyny oraz pozwala na wykonywanie precyzyjnych gięć. Obsługa sprzętu jest łatwa.

Przedsiębiorstwo zawsze terminowo realizuje zamówienia i oferuje także profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze odpowiedniego modelu. Warto zaznaczyć, że firma świadczy usługi związane z obróbką CNC za pomocą technik takich, jak szlifowanie, toczenie, wiercenie, frezowanie. Fachowcy z wieloletnim doświadczeniem szybko i profesjonalnie wykonają każde zlecenia.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy niedaleko

New Dent Clinic


Glebowa 38, Poznań

Zobacz >

Pozamykaj.pl


Grunwaldzka 69, Leszno

Zobacz >

Purrfect Koci Hotel


Paderewskiego 17, Luboń

Zobacz >