Baza najlepszych firm w Polsce - wszystkie w jednym miejscu

WIELKOPOLSKI INSTYTUT PSYCHOTERAPII WIP


JUNACKA 34

60-152 POZNAŃ

Numer telefonu: (61) 862 98 99

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Terapia rodzinna poznań


Krótki opis firmy Terapia rodzinna poznań

Terapia rodzinna Poznań to skuteczny i popularny sposób leczenia trudności występujących w rodzinach. Terapia rodzinna stanowi doskonałe narzędzie do naprawy nadszarpniętych relacji między członkami rodziny i odzyskania zdrowego wzajemnego szacunku. Skoncentrowana jest na rozwiązywaniu problemów i minimalizowaniu napięć, a także na pogłębianiu więzi między jej członkami. Co więcej, terapia rodzinna może być pomocna w identyfikacji i przezwyciężaniu trudności, z jakimi mają do czynienia domownicy. 

Pierwsza korzyść z terapii rodzinnej Poznań to zwiększenie komunikacji między jej członkami. Ustalić można nowe, skuteczne sposoby rozwiązywania sporów, wspólnego wykonywania obowiązków domowych oraz wspólnego dzielenia się pasjami. To stwarza okazję do lepszego zrozumienia siebie nawzajem i zbudowania silniejszych więzi. 

Kolejnym plusem terapii rodzinnej Poznań jest pomoc w poprawieniu samopoczucia wszystkich uczestników. Możliwe jest przepracowanie traumy i unikanie sytuacji stresujących oraz nauczenie się skutecznych strategii radzenia sobie z trudnościami. Terapia rodzinna może pomóc w utrzymaniu prawidłowych zachowań i zwiększeniu zaufania wewnątrz rodziny.

Należy również wspomnieć o wsparciu, jakie może zaoferować terapia rodzinna Poznań. Biorąc udział w spotkaniach, członkowie rodziny mogą mieć poczucie wsparcia, co jest bardzo ważne w trudnych czasach. Możliwe jest również przezwyciężenie problemu braku inspiracji i stworzenie nowych, satysfakcjonujących planów.

Aby podsumować, terapia rodzinna Poznań jest skuteczną metodą leczenia trudności w rodzinach. Może pomóc w poprawie komunikacji i dobrostanu członków rodziny, jak również w budowaniu silniejszych więzi emocjonalnych i zaufania wewnątrz domu.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy niedaleko

New Dent Clinic


Glebowa 38, Poznań

Zobacz >

Pozamykaj.pl


Grunwaldzka 69, Leszno

Zobacz >

Purrfect Koci Hotel


Paderewskiego 17, Luboń

Zobacz >