Baza najlepszych firm w Polsce - wszystkie w jednym miejscu

BUD-MIX


Torowa 16c

32-050 Skawina

Numer telefonu: 790 260 407

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Raimondi


Krótki opis firmy Raimondi

Budowa to wyjątkowo wymagająca praca. Aby ją wykonywać sprawnie i efektywnie, ważne jest zaopatrzenie się w odpowiednie akcesoria budowlane. Jednym z najpopularniejszych producentów profesjonalnych akcesoriów budowlanych jest firma RAIMONDI, która od lat dostarcza swoim klientom wytrzymałe narzędzia i materiały.

RAIMONDI oferuje szeroki wybór produktów przeznaczonych do użytku na placach budowy, w tym między innymi: sznury i poziomice do wyznaczania pionu i poziomu, narzędzia do cięcia i zaginania metalu, systemy zaciskowe, mieszadła do zapraw murarskich czy zestawy do zamocowania rur. Wszystkie te produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów i są przystosowane do trudnych warunków pracy, jakie spotykają budowlańców. Dzięki nim ich praca staje się bezpieczniejsza oraz bardziej efektywna.

RAIMONDI oferuje również szeroki wybór akcesoriów, takich jak pojemniki na narzędzia, systemy transportowe i akcesoria ochronne. Wszystkie te produkty są solidnie wykonane i oferują wytrzymałość oraz trwałość, dzięki czemu są idealne do pracy na budowie. Akcesoria RAIMONDI ułatwiają budowlańcom pracę oraz pozwalają na szybsze i bezpieczniejsze wykonanie projektu.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy niedaleko

Ledcity.pl


Stróże 335A, Stróże

Zobacz >

toPROMO Advertising Group


Jędrzeja Śniadeckiego 28/4, Oświęcim

Zobacz >

WG Rolety


Jagiellońska 71, Nowy Sącz

Zobacz >