Baza najlepszych firm w Polsce - wszystkie w jednym miejscu

Firma Handlowa ADNF


Stanisławskiego 25

83-110 Tczew

Numer telefonu: 601 483 322

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Olej przekładniowy do ciągnika


Krótki opis firmy Olej przekładniowy do ciągnika

 Firma, której witryna internetowa to adnf.pl, posiada w ofercie najwyższej jakości oleje do różnego rodzaju maszyn i pojazdów. W sprzedaży jest, między innymi, olej przekładniowy do ciągnika. Powinien on być odporny na utlenianie i degradację, ponieważ przekładnie generują wysokie temperatury. Warto wybierać oleje o wysokiej trwałości termicznej.

Każdy oferowany w tym miejscu produkt posiada stosowne atesty i certyfikaty, które potwierdzają jego pochodzenie i jakość. Klienci mają możliwość wyboru spośród setek wyrobów. Opisy ich wszystkich zamieszczone są na stronie internetowej. 

Olej przekładniowy powinien mieć odpowiednią lepkość, a także spełniać wszelkie wymagane normy. Klienci chcący poznać większą ilość szczegółów na temat wybranych produktów mają możliwość skonsultowania się z pracownikami firmy. Są oni doświadczeni i znają odpowiedzi na większość pytań.

Na stronie zamieszczane są także informacje o aktualnych promocjach i nowościach, jakie pojawiają się w danym momencie w sprzedaży. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy niedaleko

APE-LP


Wały Piastowskie 1, Gdańsk

Zobacz >

DentiCo


Kołobrzeska 5, Gdańsk

Zobacz >