Baza najlepszych firm w Polsce - wszystkie w jednym miejscu

HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK


Pelikanów 31/33

02-843 Warszawa

Numer telefonu: 721-240-257

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Drapaki dla kotów hubuform.pl


Krótki opis firmy Drapaki dla kotów hubuform.pl

Powodów, dla których koty drapią meble, jest naprawdę wiele. Jednym z nich jest fakt, że na ich opuszkach znajdują się gruczoły zapachowe, za pomocą których koty znaczą terytorium. Innymi słowy, poprzez drapanie zaznaczają one swoją obecność. Co więcej, podczas drapania czworonóg ostrzy swoje pazury, pozbywając się jednocześnie starych łusek. Chcąc uniknąć podrapanych mebli, warto zaopatrzyć się w drapaki dla kotów, które nabyć można za pośrednictwem sklepu Hubuform.

Dobrym pomysłem może okazać się zakup kilku modeli jednocześnie, które różnią się od siebie nie tylko wielkością, ale i kształtem. Kupując tego typu akcesoria, należy zwracać uwagę przede wszystkim na ich rozmiar. Drapaki powinny być na tyle duże, by kot, podczas ich używania, mógł bez problemu stanąć na tylnych łapach, jednocześnie wyprostowując swój kręgosłup. W sytuacji, gdy będą one zbyt małe, wówczas kot może zacząć ponownie interesować się meblami znajdującymi się w jego otoczeniu.

Drapaki dla kotów oferowane w sklepie internetowym hubuform.pl są bardzo przemyślanie skonstruowane by kot się nie nudził.


Ocena 4

Inne firmy niedaleko

Legalne-obstawianie.pl


Biskupice 29A, Biskupice

Zobacz >

Usuwanie Owadów


Widok 11, Winnica

Zobacz >

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Zobacz >