Baza najlepszych firm w Polsce - wszystkie w jednym miejscu

ŻAR & KAR ABC Nowych Wnętrz


Siedzibna 39

00-001 Warszawa

Numer telefonu: 22 811 11 27

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Https://www.zar-kar.com.pl/szafy-wnekowe


Krótki opis firmy Https://www.zar-kar.com.pl/szafy-wnekowe

Szafy wnękowe to rozwiązanie niezwykle praktyczne, a przy tym estetyczne, dlatego też znaleźć je można w wielu domach oraz mieszkaniach. To właśnie one dają możliwość elastycznego dopasowania funkcji i wyglądu. Meble te oferuje firma Żar & Kar na stronie https://www.zar-kar.com.pl/szafy-wnekowe. Są one produkowane z najwyższą starannością oraz ze sprawdzonych i solidnych materiałów, dzięki czemu ich zakup jest inwestycją na wiele lat.

Rozwiązanie to jest bardzo wygodne i daje szansę maksymalnego wykorzystania wolnej przestrzeni, co jest szczególnie istotne w przypadku wnętrz o niewielkim metrażu. Można je montować w miejscach, które do tej pory pozostawały niewykorzystane ze względu na swoje nietypowe kształty (np. przestrzeń pod schodami) oraz wszędzie tam, gdzie niezbędny okaże się duży i pojemny mebel mogący pomieścić wiele rzeczy.

Ja w swoim mieszkaniu posiadam szafę wnękową i muszę stwierdzić, że jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, by zaoszczędzić powierzchnię użytkową w mieszkaniu.


Ocena 3

Inne firmy niedaleko

Legalne-obstawianie.pl


Biskupice 29A, Biskupice

Zobacz >

Usuwanie Owadów


Widok 11, Winnica

Zobacz >

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Zobacz >