Baza najlepszych firm w Polsce - wszystkie w jednym miejscu

INSTAL-FILTER SA


Północna 1a

64-000 Kościan

Numer telefonu: 65 535 12 00

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://instalfilter.pl/Hutnictwo-i-odlewnictwo.html


Krótki opis firmy https://instalfilter.pl/Hutnictwo-i-odlewnictwo.html

Procesy technologiczne odbywające się w zakładach metalurgicznych powodują wydzielanie się pyłów, które są groźne dla zarówno zdrowia pracowników, jak i środowiska naturalnego. Aby nie doprowadzać do jego degradacji i chronić organizmy ludzkie (i nie tylko) przez niekorzystnym wpływem szkodliwych substancji, przedsiębiorstwa przemysłowe emitujące zanieczyszczenia muszą je odkazić. Pod adresem https://instalfilter.pl/hutnictwo-i-odlewnictwo.html została opublikowana oferta spółki Instal Filter, która od lat pomaga klientom z szeroko pojętej branży przemysłowej w dobraniu, zaprojektowaniu i zamontowaniu rozwiązań odpylających.

Warto zaufać temu przedsiębiorstwu, chociażby z uwagi na 25 lat doświadczenia w branży. Wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów to kolejny aspekt, który sprawia, że klienci z całej Polski nawiązują współpracę z tą firmą.

Rozwiązania dla przemysłu, które proponuje nam INSTAL-FILTER są nowoczesne i wydajne. Dobrym przykładem na to są systemy dla branży hutniczej, dzięki którym efektywnie zmniejsza się emisja pyłów szkodliwych dla środowiska naturalnego.


Ocena 5

Inne firmy niedaleko

New Dent Clinic


Glebowa 38, Poznań

Zobacz >

Pozamykaj.pl


Grunwaldzka 69, Leszno

Zobacz >

Purrfect Koci Hotel


Paderewskiego 17, Luboń

Zobacz >