Baza najlepszych firm w Polsce - wszystkie w jednym miejscu

4 Strony Świata


Żeglarska 14

78-131 Dźwirzyno

Numer telefonu: 607824444

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Dźwirzyno noclegi żeglarska


Krótki opis firmy Dźwirzyno noclegi żeglarska

Spędzanie wakacji czy urlopu nad polskim morzem może przynieść wiele korzyści. Nie tylko pozwoli dobrze wypocząć, ale też pozytywnie wpłynie na zdrowie z uwagi na możliwość dostarczenia organizmowi potrzebnego mu jodu.

Apartamenty zlokalizowane niemal nad samym brzegiem są teraz na wyciągnięcie ręki. Aby z nich skorzystać, warto odwiedzić miejscowość Dźwirzyno. Noclegi zlokalizowane na  ul. Żeglarskiej 14 to klimatyczne miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Pełna oferta znajduje się na stronie internetowej 4stronyswiata.eu.

Proponowane klientom pokoje są utrzymane w stylu kolonialnym oraz bardziej nowoczesnym - skandynawskim. Do dyspozycji w każdej kwaterze jest standardowe wyposażenie jak wygodne łóżka (w typie małżeńskim), komody, szafy, stoliki i krzesła. W zależności od wybranego rodzaju pokoju można skorzystać także ze wspólnej kuchni lub aneksu kuchennego w apartamencie. Każdy pokój posiada oddzielną łazienkę. 

Wielbiciele miejskich atrakcji z pewnością ucieszą się z bliskości Kołobrzegu, do którego można dojść na piechotę, dojechać rowerem lub samochodem.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy niedaleko

Averto Sp. z o. o.


Śląska 32a, Szczecin

Zobacz >

SYSTEM 1 Sp. z o. o.


E. Plater 25A, Szczecinek

Zobacz >

Pomoc Drogowa Bogumił Kuś


Budziszyńska 29a, Szczecin

Zobacz >